Bilety Lotnicze

Tanie bilety lotnicze z Rzeszowa do Londynu oraz innych miast europejskich

Na polskim rynku lotniczym swoje usługi transportowe świadczą obecnie zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie linie lotnicze. Bilety lotnicze na loty i przeloty którejkolwiek linii pasażerowie nabywać mogą albo za pośrednictwem biura sprzedaży biletów danej linii, albo znacznie szybciej – z wykorzystaniem Internetu, a tam wielu stron internetowych pośredniczących w sprzedaży biletów, albo infolinii danej linii lotniczej. Zdecydowanie więcej jest obecnie na rynku tanich biletów lotniczych, które skutecznie konkurować mogą zarówno z cenami biletów linii regularnych, jak również cenami biletów innych środków transportu.

tanie bilety lotnicze rzeszów londynPolityka niskokosztowa zakłada bowiem oferowanie tanich biletów lotniczych, w zamian za rezygnację z wszelkich dodatkowych usług świadczonych bezpłatnie. To oczywiście wymaga maksymalnego obniżenia kosztów obsługi lotu. W tym też celu tanie linie lotnicze korzystają najczęściej z mniejszych lotnisk w państwie docelowym, obniżają ilość personelu, zwiększają ilość miejsc siedzących w samolocie, a także za wszelkie dodatkowe usługi, świadczone zarówno przed odlotem, jak i w trakcie lotu, na pokładzie samolotu, pobierają od pasażerów dodatkowe opłaty.

W zamian jednak za to tanie linie lotnicze oferować mogą tanie bilety lotnicze, a także dbają o komfort i wygodę podczas lotu i świadczą dodatkowe usługi, głównie za pośrednictwem przygotowanych stron internetowych.

 

 rzeszow-londyn - infolinia lotnicza

[Głosów:0    Średnia:0/5]