Przewozy Autokarowe

Autobusy z Rzeszowa do Londynu oraz innych miast Europy

Rezerwuje tanie bilety autokarowe z Rzeszowa do Londynu oraz innych miast europejskich. Niskie ceny. Duży wybór tras i przewoźników.

tanie bilety autobusowe rzeszów - londyn tanie autobusy z rzeszowa do londynu

Na innych stronach zaprezentowane zostały połączenia lotnicze, łączące Rzeszów z Londynem. Nie jest ich wiele, jednak znacznie ułatwiają one komunikację pasażerom chcącym przemieścić się na tych odcinku. Tym bardziej, iż tanie bilety lotnicze do Londynu oferowane przez tanie linie lotnicze Ryanair konkurować mogą z innymi, alternatywnymi środkami transportu, jakimi są przykładowo przewozy autokarowe. A takie połączenia autokarowe z Rzeszowa do Londynu również są możliwe, a obsługują je następujące firmy transportowe: Interbus, Polonia Transport, Globus Mądeltrans oraz Eurobus Eurolines Polska.

Połączenia te poprowadzone są z różnych części Polski najpierw w kierunku do Rzeszowa, w którym autokary mają swój przystanek pośredni, a następnie trasy kontynuowane są przez wiele następnych miejscowości pośrednich zarówno w kraju, jak i za granicą i docierają docelowo do Londynu w Wielkiej Brytanii.

Podróż tym środkiem lokomocji na tej właśnie trasie możliwa jest kilkakrotnie w ciągu każdego dnia tygodnia, dzięki czemu pasażerowie mogą dowolnie wybierać przewoźnika i ostateczną trasę przejazdu. Cena bowiem przejazdu nie różni się i wynosi około 300 zł w jedną stronę, za to czas przejazdu waha się od 26 do 29 godzin.

Przykładowa trasa jaką pokonują autobusy z Rzeszowa do Londynu wiedzie przez następujące miasta:

– Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Słubice, Dover, Maidstone, Londyn;

– Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Kraków, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn;

[Głosów:0    Średnia:0/5]