Sindbad Rzeszów – Londyn

Autokary Sindbad z Rzeszowa do Londynu

Rezerwuj przewozy autokarowe Sindbad z Rzeszowa do Londynu i nie tylko. Niskie ceny za bilety autobusowe. Rezerwacja online

tanie bilety autokarowe z rzeszowa do londynu autokary sindbad z rzeszowa do londynu

Międzynarodowe przewozy autokarowe Sindbad to obok autobusów Eurobus Eurolines, jeden z największych polskich przewoźników kursujących po Europie. W jego ofercie obecnie znajduje się 320 europejskich miast, do których organizowane są regularne przewozy autokarowe. Wśród popularnych tras znajduje się również trasa Rzeszów – Londyn – Rzeszów.

Tanie bilety autokarowe z Rzeszowa do Londynu, przewoźnika Sindbad, można znaleźć za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Voyager. Z jej pomocą nie tylko zarezerwujemy autobusy z Rzeszowa do Londynu, ale również sprawdzimy poszczególne ceny, porównamy je z ofertami innych przewoźników czy wreszcie sprawdzimy poszczególne przystanki i czas podróży.

Wśród miast przez jakie przejeżdżają autokary Sindbad z Rzeszowa do Londynu znajduje się: Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Słubice, Dover, Maidstone, Londyn.

Autobusy Sindbad do Londynu odjeżdżają z rzeszowskiego dworca PKS przy. Ul. Grottgera. Ich przystanek docelowy zlokalizowany jest natomiast przy Victoria Coach Station – Arrival Hall. Chociaż podroż trwa ponad 20 godzin, nie odczujemy tego, dzięki wygodnym i komfortowym autokarom zapewnionym przez przewoźnika Sindbad. Nie należy więc obawiać się podróży.

[Głosów:0    Średnia:0/5]