Połączenia Lotnicze

Połączenia Lotnicze Rzeszów –  Londyn

Tanie bilety na Loty z Rzeszowa do Londynu i z powrotem. Niskie ceny. Liczne promocje

Jednym z proponowanych na lotnisku Rzeszów – Jasionka połączeń europejskich są loty i połączenia lotnicze realizowane do Londynu, na lotnisko Luton albo Stansted. Zarówno jedno, jak i drugi połączenie w swojej ofercie mają tanie linie lotnicze Ryanair. To irlandzka firma transportowa założona w 1985 roku z siedzibą w Dublinie. Początkowo firma działała jako linie regularne, jednak nie przyniosło jej to wymiernych efektów. Na pewnym etapie działalności, linie przyjęły politykę niskobudżetową, co od razu wpłynęło pozytywnie na zyski firmy.

Od tej pory firma działa jako tania linia lotnicza, świadcząca najpierw swoje usługi na Wyspach, apołączenia lotnicze z rzeszowa do londynu następnie rozszerzając siatkę proponowanych połączeń o nowe destynacje. W ten też sposób oferta tych linii trafiła do Polski, wraz z otwarciem krajowego rynku lotniczego na linie europejskie. Pierwsze połączenie tanich linii lotniczych Ryanair z Polski odbyło się w 2005 roku na trasie Wrocław – Londyn.

Obecnie tanie linie lotnicze proponują trasę Rzeszów – Londyn Luton, które realizowane są dwa razy w tygodniu: we środy oraz w niedziele. Z kolei połączenia z Rzeszowa Jasionki do Londynu, na lotnisko Stansted, tanie linie lotnicze Ryanair obsługują jeden raz dziennie, we wszystkie dni tygodnia oraz dodatkowo popołudniem tylko w niedziele. Przelot na tej trasie trwa półtorej godziny.tanie loty rzeszów londyn połączenia lotnicze

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]